Akıllı telefonunuza şimdi erken erişim hakkı olan sürükleyici MMORPG Rönesans Krallıklarını keşfedin!

homme RAR

Tanımlama

Rönesans Krallıkları, şu anda erken erişime sahip, 15.Yüzyıl Avrupasının eğlenceli ve alternatif bir versiyonunda, oyuncuların herhangi biri olmaktan ve bir şey yapmakta özgür oldukları, Rönesans Krallıklarının evreninde geçen sürükleyici bir MMORPG'dir.

Tam bir seçim özgürlüğü

Karakterinizi ve evinizi kişiselleştirebilir, güçlü ailere katılarak hiçbir kısıtlama olmadan kendi kaderinizi tayin edebilirsiniz. Ufak bir kasabada değirmenci olmaktan tutun bir ticaret gemisinde denizci olarak çalışmaya ya da sancak beyi ve padişah olarak seçilmeye kadar. Burada her şey mümkün. Gelişen oyun evreni ve onun gerçekçi ekonomi sistemi tamamen oyuncuların hareketlerine bağlıdır. Mini oyunlar size ve vatandaşlarınıza kaynak kazanma imkanı sağlarken, kendi seçimlerinize dayalı macera dolu bir RP sistemini size sunar.

Décoration RAR

Tek bir hayatta sonsuz kader

Rönesans Krallarılarında, kasabasına ekmek üreten bir fırıncı, yollarda hazırlıksız yolcuları soyan bir haydut, düşmanlarını titretecek kadar kudretli bir ordu komutanı, Din ve iman içerisinde etrafına müritler toplayabilecek bir imam ya da bir müftü olabilir. Hatta sancak beyliğine kadar yükselip eyaletinizi yönetebilir, şans,güç ve talih sizden yana olursa ülkenizin hükümdarı bile olabilirsiniz! Rönesans krallıkları evreninde her şey mümkün ve hiçbir şey sizi istediğinizi elde etmek için durduramayacak!


Eşsiz bir karakter ve ev oluşturun !

Ayrıca, fiziksel görünümünün ayrıntılarını ve giydiği kıyafetleri karakterinizin sosyal durumuna uyacak şekilde değiştirerek karakterinizi tamamen kendinize özel düzenleyebilirsiniz. Ayrıca evinizin dış ve iç görünümünü zevkinize göre düzenleyebilir ve belediye başkanı seçilirseniz kasabanızın görünümünü düzenleyebilirsiniz!

Her oyuncunun önemli olduğu bir ekonomik sisteme sahip olan bir evren.

Rönesans Krallıkları evreninde her bir karakterin diğer bir karakterlerle bir bağlantısı vardır. Örneğin; düşmanlarını titreten bir ordu komutanı olabilmek için diğer oyuncuları etkilemeli ve kendi saflarınıza katılmalarını sağlamanız gerekmekte. (Bunun için her kapıyı açabilecek parayı ya da etkileyici ikna kabiliyetinizi kullanmanız gerekiyor. ) Peki askerlik size göre değil ve siyasete atılmak mı istiyorsunuz? Belediye başkanı olmak amacıyla kasabanızda aday olmanız halinde halka sizi neden seçmeleri gerektiğini anlatarak oy oranlarınızı yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun kalan bütün parçaları da gerçek yaşamımızdaki gibi insanların birbirleriyle iletişim halinde olmasını gerektiriyor. Örneğin; ekmek yapımı için değirmenci ve oduncuyla anlaşmalı ya da limanda gemi inşa edebilmek için gemi yapımında çalışacak işçiler bularak halkın birbiriyle iş birliği yapmasını sağlamalısınız.

Doğru seçim yapın

Tüm bunların yanında rönesans krallıkları, tek başınıza ya da diğer oyunculara karşı oynadığınız, seçtiğiniz kararlarla kendinizin kim olacağına karar verdiğiniz, heyecan verici maceralar içeren bir oyun mekaniğini bünyesinde barındır. Acaba doğru seçimleri yapabilecek misin?

femme RAR
Décoration RAR
RAR
sortie anticipée

Erken Erişim

Erken Erişim nedir?

Oyunun yeni versiyonuna erken erişim gelişmekte olan bir geliştirme modelidir. Oyuncuların oyunun gelişimi devam ederken, oyuna erişmesi oyun gelişimine dahil olmalarına ve hataları bildirip, geliştirme ekibine iletebilmelerine yardımcı olur. Rönesans Krallıkları 15 yıldan fazladır web tabanlı bir evren olduğu için oyunun eski ve oyuna bağlı oyuncularını bu geliştirme sürecine dahil etmeyi doğru buldu.

Erken Erişim ne kadar sürecek?

Oyunun 1.0 versiyonun tam olarak ne zaman aktif hale geleceğini şu an için açıklamamız güç. Çünkü geliştirmek ve oyuna eklemek istediğimiz bir çok yeni özellik mevcut. Beta sürümü sayesinde resmi sürümün uygulamaya konmasından önce oyuncular bu yeni özellikleri test edebilir ve oyun hatalarını tespit edebilir. Erken erişim sürecinin en az 4-5 ay sürmesi beklenmektedir.

Erken Erişim sürümünün şu andaki durumu nedir?

Erken erişim sürümünde birkaç önemli özellik eksik, mesela:

- Oyuna başlayan yeni oyuncular için eğitim.
Yeni başlayanlar için bu özellik doğru şekilde uygulanmadığı sürece oyun erken erişimde kalacaktır. Bu nedenle, erken erişimde olduğu sürece mobil uygulamada yeni karakterlerin oluşturulmasını devre dışı bıraktık. Rönesans Krallıkları'nı erken erişimde mobil üzerinden test edebilmek için mevcut bir karaktere sahip olmanız veya bu karakteri oyunun web tabanlı sürümü üzerinden oluşturmanız gerekir.

- Mobil uygulamadaki seviye değişikliklerinin yönetimi.

Şu anda, bir sonraki seviyeye geçebilmek için web tabanlı sürümü kullanmanız gerekiyor. Ayrıca oyunun gelecekte daha canlı olacak kasaba gibi bazı alanlarının işleyişini, karakterin ve evinin yönetimini daha sezgisel olacak şekilde yenileyeceğiz. Mobil sürümün tüm yeni özellikleri çoğu zaman eşzamanlı olarak web tabanlı sürümde de görünecektir.

Bu arada şu anki durumunda uygulama sürecinde hatalar ve özellikler içerebilecek olan bu sürümü anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bizi desteklemek isterseniz, uygulama hakkında olumlu bir yorum bırakırsanız çok minnettar oluruz.

Erken erişim ve yeni versiyonda hangi özellikler bulunacak?

- Rönesans Krallıkları'nın erken erişim sürümünü oynamak, karakterlerin yeni görünümleri gibi yakın zamanda yenilenen şeyler de dahil olmak üzere tarayıcı tabanlı sürümün içeriğinin çoğuna erişmenizi sağlayacaktır.
- Yeni oyunculara yönelik bir macera sistemini test ederek, bu yeni özelliğin ileride neye benzeyeceğini görebileceksiniz.
- Karakterlerin aktiviteleri yönetebilecekleri yeni aksiyon puanı sistemi.
- Daha fazla eşya yahut akçe toplayabileceğiniz ufak oyunlar.

Rönesans Krallıklarının oyuncu topluluğu bu geliştirme sürecine nasıl katkı sağlayacak?

Geri bildirimlerinizi, oyunun forumları üzerinden veyahut Discord üzerinden görmek için sabırsızlanıyoruz. Yapacağınız geri bildirimler, gelecek olan yeniliklerde ve zaten oyunda bulunan özellikleri geliştirmekte kullanılacaktır.

Décoration RAR

Yol Haritası

 

Güncelleme 1 : Aralık başında yeni bir "Ben"


 • Karakter ve "Ben" sayfasının tamamen yenilenmesi.
 • Karakter sayfanızın birçok özelleştirme seçeneklerinin eklenmesi.
 • Yepyeni bir elbise dolabı
 • Günah sisteminde büyük bir değişiklik

Güncelleme 2 : Yeni Bir Ev


 • Yeni etkileşimli bir alanda "Mülküm" ve "Evim" kısımlarının birleştirilmesi.
 • Tamamen yenilenmiş görüntülerle.
 • Modern ve geliştirilmiş bir mülk yönetimine erişim (tarlalar, konak vb)
 • Yeni bir tarla sistemi
 • Evinizi gerçek bir yaşam alanı ve özel değiş tokuşlar olarak kullanma fırsatı (ziyaretçilere izin verip vermeme, akşam yemekleri, ziyafetler ve diğer etkinlikler)

Güncelleme 3 : Yeni Bir Kasaba


 • Kasaba, pek çok olası etkileşimi olan eğlenceli ve kullanışlı bir yer haline gelir.
 • Kasabanın ana grafik iyileştirmeleri (zoom, animasyonlar, 3D modeller vb.)
 • Köyünüze keyifle gezinebilmeniz için yenilenmiş bir navigasyon.

Güncelleme 4 : Yeni Oyuncular


 • Yeni oyuncuları karşılamak için ilk oyun saatini yenile
 • Yeni oyuncular için maceralar kurma
 • Oyunu keşfetmek için yeni oyuncular davet etmek için iletişimin başlangıcı

Bu güncellemeler, büyük güncellemelerle eşzamanlı olarak geliştirildiği için numaralandırılmamıştır.

Gelecek Güncellemeler :


 • 15 senelik oyun evreni tarihinin en unutulmaz olaylarını farklı bir site üzerinden zaman dizisi, biyografiler, tarihi olayların özetleri ve haberlerini içerecek şekilde yayınlanacaktır.
 • Maceralar: 800'den fazla diyalog ve solo ve çok oyunculu öğelerle 70'ten fazla heyecan verici orijinal macera.
 • Duyguları olan karakterler. (Teknik olarak mümkün olduğunca yüzleri canlandırmayı umuyoruz. Grafik laboratuvarında hala test aşamasındayız.)

Her bir güncellemenin yaklaşık yayınlanma tarihi, bir önceki güncelleme yayınlandıktan sonra duyurulacaktır. Daha önce yaptığımız gibi sıkı bir programa sahip olmak işe yaramıyor, ekiplerimiz üzerinde çok fazla baskı oluşturuyor ve duyurulan tarihte teslim edemediğimizde hayal kırıklığına neden oluyor. Hem sizin hem de bizim için daha keyifli olup olmadığını görmek için başka bir yol deneyeceğiz!

Décoration RAR

Evren

Bu bölümde, Rönesans Krallıkları dünyasının oyuncularının fiilleri sonucunda meydana gelen ve geliştirilme aşaması devam eden Rönesans Krallıklarının günlük haberlerini (kısaca KAP olarak isimlendirilmektedir) keşfedebileceksiniz.