Odkryj wciągające MMORPG Renaissance Kingdoms, teraz dostępne także w wersji wczesnego dostępu na Twoim smartfonie!

homme RAR

Prezentacja

Renaissance Kingdoms to wciągająca gra MMORPG, obecnie we wczesnym dostępie, osadzona w świecie Renesansowych Królestw, gdzie gracze mogą stać się kimkolwiek i robić cokolwiek, dzięki zabawnej, alternatywnej wersji XV-wiecznej Europy.

Całkowita wolność wyboru

Możesz spersonalizować swoją postać i swój dom, dołączyć do wpływowych rodów i samodzielnie zdecydować o swoim przeznaczeniu w świecie bez ograniczeń: być młynarzem w małym mieście lub marynarzem na statku handlowym, a nawet zostać wybranym na kasztelana lub króla, wszystko jest możliwe. Kwitnący świat i jego realistyczny system ekonomiczny w całości zależą od działań graczy. Minigry pozwalają Ci zdobywać zasoby dla Ciebie i/lub Twojej społeczności, a wciągający system fabularny oparty na wyborach moralnych, oferuje graczowi przygody pełne akcji.

Décoration RAR

Nieskończona ilość możliwości w ciągu jednego życia

W Renaissance Kingdoms możesz zostać piekarzem dostarczającym chleb swojemu miastu, zbójem okradającym nieostrożnych podróżnych, żołnierzem wstępującym w szeregi armii, awansować na generała, szerzyć wiarę pełniąc funkcję biskupa lub kardynała, a także zostać wybranym kasztelanem czy nawet królem... Możliwości są nieograniczone i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś miał kilka wcieleń w jednym życiu!


Stwórz unikalną postać i dom!

Możesz także całkowicie spersonalizować swoją postać, modyfikując szczegóły jego/jej wyglądu fizycznego i ubrania, które ma na sobie, aby pasowały do statusu społecznego Twojej postaci. Możesz również dostosować wygląd swojego domu, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a jeśli zostaniesz wybrany Wójtem, możesz mieć wpływ na wygląd swojego miasta!

Świat z ekonomicznym systemem, gdzie każdy gracz się liczy

W Renaissance Kingdoms każda postać ma ogromny wpływ na świat i innych graczy. Na przykład, aby stworzyć armię, musisz namówić innych graczy, by dołączyli do Ciebie i zdobyli broń. Niezależnie od tego, czy im zapłacisz, czy nakłonisz ich w inny sposób. Jeśli chcesz zostać wybranym na ważne stanowisko, będziesz musiał przekonać wyborców, że powinni zagłosować właśnie na Ciebie. System ekonomiczny gry zachęca graczy do współpracy, ponieważ każdy przedmiot w grze, od bochenka chleba po okręt wojenny, jest tworzony przez nich.

Dokonuj właściwych wyborów

Renaissance Kingdoms posiada również oryginalny system ekscytujących i zaskakujących fabularnych przygód. Twoja postać, sama, z innymi graczami lub będąc w opozycji do nich, będzie musiała dokonywać moralnych wyborów, które określą, kim jest. Czy postąpisz właściwie?

femme RAR
Décoration RAR
RAR
sortie anticipée

Early Access

Czym jest wczesny dostęp?

Wczesny dostęp to nowy model tworzenia gier. Gracze mogą uzyskać dostęp do gry, gdy jej rozwój wciąż trwa, co pozwala im zaangażować się w tworzenie gry i komunikować się z zespołem programistów w celu zgłaszania błędów i sugerowania ulepszeń. Ponieważ Renaissance Kingdoms to świat, który istnieje w swojej przeglądarkowej wersji od ponad 15 lat, model wczesnego dostępu wydawał się oczywistym wyborem, aby zaangażować społeczność pasjonatów w tworzenie wersji mobilnej.

Jak długo będzie trwał wczesny dostęp?

Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie gra będzie dostępna w wersji 1.0, ponieważ jest wiele funkcji, które chcemy zaimplementować, aby społeczność mogła je odkrywać i testować, zanim pomyślimy o oficjalnym wydaniu dla Renaissance Kingdoms. Wczesny dostęp powinien trwać co najmniej kilka miesięcy.

Jaki jest obecny stan wersji wczesnego dostępu?

W wersji wczesnego dostępu brakuje kilku ważnych funkcji, takich jak:

- Samouczek dla nowych graczy rozpoczynających grę. Gra pozostanie we wczesnym dostępie, dopóki ta funkcja nie zostanie poprawnie zaimplementowana. Dlatego wyłączyliśmy tworzenie nowych postaci w aplikacji mobilnej, dopóki jest ona we wczesnym dostępie. Aby móc przetestować Renaissance Kingdoms na urządzeniach mobilnych we wczesnym dostępie, musisz już mieć istniejącą postać lub stworzyć ją za pośrednictwem przeglądarkowej wersji gry.

- Zarządzanie zmianami poziomów w aplikacji mobilnej. Obecnie musisz korzystać z wersji przeglądarkowej, aby móc awansować na następny poziom.

Zamierzamy również zmienić sposób działania niektórych obszarów gry, takich jak miasto, które będzie bardziej żywe, a także umożliwić bardziej intuicyjne zarządzanie postacią i jej domem.

Wszystkie nowe funkcje wersji mobilnej pojawią się również w wersji przeglądarkowej. W większości przypadków jednocześnie. W międzyczasie mamy nadzieję, że życzliwie przyjmiecie tę wersję, która w obecnym stanie może zawierać błędy i funkcje w trakcie wdrażania. Jeśli chcesz nas wesprzeć, będziemy bardzo wdzięczni za pozostawienie pozytywnej recenzji aplikacji.

Jakie nowe funkcje będą dostępne w wersji wczesnego dostępu?

- Granie w Renaissance Kingdoms we wczesnym dostępie pozwoli ci uzyskać dostęp do większości treści wersji przeglądarkowej, w tym do rzeczy, które zostały niedawno odnowione, takich jak nowy wygląd postaci.
- Testowanie przygody przeznaczonej dla nowych graczy, aby zobaczyć, jak wygląda ta nowa funkcja.
- Nowy system punktów akcji do zarządzania działaniami postaci
- Minigry, aby zdobyć więcej zasobów podczas niektórych czynności

Jak społeczność będzie zaangażowana w proces rozwoju?

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie, czy to na forach gry, czy na Discordzie. Zostaną one wzięte pod uwagę, zarówno w przypadku przyszłych, nowych funkcji, a także tych, które są już w grze, ale powinniśmy je ulepszyć.

Décoration RAR

Plan działania

 

Aktualizacja 1: Nowe "Ja" na początku grudnia


 • Całkowicie nowa wersja karty postaci i zakładki "Ja".
 • Dodanie wielu opcji personalizacji do Twojej karty postaci.
 • Całkiem nowa garderoba
 • Istotne zmiany w systemie grzechów.

Aktualizacja 2: Nowy dom


 • Połączenie "Moja Posiadłość" i "Mój dom" w nowy, całkowicie interaktywny obszar.
 • Całkowicie odnowiona, wciągająca grafika.
 • Dostęp do usprawnionego i ulepszonego systemu zarządzania własnością (pola, apartamenty itd.).
 • Nowy system rynku ziemi
 • Możliwość wykorzystania swojego domu jako prawdziwego miejsca do życia, a także przestrzeni do prywatnych spotkań (przyjmowania gości lub nie, organizacji kolacji, bankietów i innych imprez)

Aktualizacja 3: Nowe miasto


 • Miasto staje się przyjemnym i praktycznym miejscem z wieloma możliwymi interakcjami.
 • Ważne ulepszenia grafiki miasta (powiększanie, animacje, modele 3D itd.)
 • Ulepszona nawigacja, aby lepiej zanurzyć się w swoim mieście.

Aktualizacja 4: Nowi gracze


 • Zmodyfikowane pierwsze godziny gry, aby powitać nowych graczy
 • Przygotowywanie przygód dla nowych graczy
 • Rozpoczęcie komunikacji mającej na celu zaproszenie nowych graczy do odkrywania gry

Te aktualizacje nie są numerowane, ponieważ są opracowywane równolegle z głównymi aktualizacjami

Przyszłe aktualizacje:


 • Kroniki Renesansowych Królestw, 15-letnia historia świata zamieszczona na dedykowanej stronie, która będzie zawierać chronologicznie uporządkowane wydarzenia, biografie, streszczenia i wiadomości upamiętniające największe osiągnięcia graczy Renaissance Kingdoms.
 • Przygody: ponad 70 ekscytujących, oryginalnych przygód z ponad 800 stronami dialogów, z elementami dla jednego i wielu graczy.
 • Postacie z uczuciami. (Mamy nadzieję, że uda nam się ożywić twarze, jeśli jest to technicznie możliwe. Testy wciąż trwają w laboratorium graficznym.)

Przybliżona data wydania każdej aktualizacji zostanie ogłoszona po zrealizowaniu poprzedniej. Napięty harmonogram, jak to robiliśmy wcześniej, nie działa. Wywiera dużą presję na nasze zespoły i jest powodem rozczarowań, gdy nie możemy dostarczyć zmian w ogłoszonym terminie. Spróbujemy w inny sposób, aby sprawdzić, czy będzie to przyjemniejsze zarówno dla Ciebie, jak i dla nas!

Décoration RAR

Świat

W tej sekcji, która jest obecnie w budowie, będziecie mogli odkryć przeszłość świata Renesansowych Królestw, który został stworzony przez poczynania graczy, a także codzienne wiadomości z Renaissance Kingdoms (obecnie KAP).