Objevte úchvatnou MMORPG hru Renaissance Kingdoms, která je nyní k dispozici i na vašem chytrém telefonu v předběžném přístupu!

homme RAR

Prezentace

Renesanční království je vzrušující MMORPG hra, v současné době v předběžném přístupu, zasazená do renesančního světa, kde se hráči mohou svobodně stát kýmkoli a zažít cokoli, v zábavné a alternativní verzi Evropy 15. století.

Úplná svoboda volby

Můžete si přizpůsobit svou postavu i svůj dům, připojit se k mocným rodinám a vybrat si svůj vlastní osud v neomezeném světě: od pouhého mlynářem v malém městečku, přes námořníka na obchodní lodi, až po volené zemské radní nebo dokonce krále. Vše je možné. Prosperující svět a jeho reálný ekonomický systém se zcela spoléhají na jednání hráčů. Minihry vám umožňují získávat zdroje pro vás a/nebo vaši herní komunitu, zatímco úchvatný příběhový systém založený na výběru, nazývaný dobrodružství, nabízí hráčům zážitky nabité akcí s morálními volbami.

Décoration RAR

Nekonečno osudů v jednom životě

V Renesančních královstvích se můžete stát pekařem, který bude péci chléb pro další měšťany, banditou okrádajícího poutníky, vojákem v armádě, starostou řídícího město, armádním velitelem velícího armádě, knězem nebo biskupem šířícího víru, být zemským radním nebo dokonce králem... Možnosti jsou nekonečné a nic vám nezabrání, abyste měli v jednom životě několik osudů!


Vytvořte jedinečnou postavu a domov!

Můžete si také zcela přizpůsobit svou postavu od úpravy podrobností o fyzickém vzhledu až po oblečení, které bude mít na sobě, aby odpovídalo sociálnímu postavení vaší postavy. Můžete si také vybavit svůj dům a to jak zvenčí, tak uvnitř!

Vesmír s ekonomickým systémem, kde na každém hráči záleží

V Renesančních královstvích je každá postava hráčem, který má silný dopad na herní svět a spoluhráče. Například, chcete-li posílit armádu, musíte přesvědčit ostatní hráče, aby si získali zbraně a připojili se k vám, když jim zaplatíte nebo je k tomu přesvědčíte. Abyste byli zvoleni do vedení země, musíte přesvědčit voliče, aby vás zvolili. Stejně tak ekonomický systém hry podporuje spolupráci mezi hráči, protože všechno od bochníku chleba až po válečné lodě je vyráběno pouze hráči.

Čiňte správná rozhodnutí

Součástí Renesančních království je také originální mechanika dobrodružství, ve kterém postava, sama nebo spolu s jinými hráči, bude zažívat vzrušující zážitky s morálními volbami, které budou vytvářet její charakter. Uděláte správné rozhodnutí?

femme RAR
Décoration RAR
RAR
sortie anticipée

Předběžný přístup

Co je předběžný přístup?

Předběžný přístup je nově vznikající způsob vývoje her. Hráči mají přístup ke hře, zatímco její vývoj stále probíhá, což jim umožňuje zapojit se do vývoje hry a vyměňovat si s vývojářským týmem návrhy na zlepšení a hlášení chyb. Pro svět Renesančních království, který existuje více než 15 let ve své webové verzi, vypadá možnost předběžného přístupu jako správná volba pro zapojení vášnivé komunity hráčů do vývoje mobilní verze.

Jak dlouho předběžný přístup potrvá?

Je obtížné přesně určit, kdy bude hra přesně k dispozici ve verzi 1.0, protože existuje mnoho funkcí, které chceme implementovat, aby je herní komunita mohla objevit a otestovat před ještě před zvážením oficiálního vydání Renesančních království. Předběžný přístup by měl trvat alespoň několik měsíců.

Jaký je aktuální stav verze pro předběžný přístup?

Verzi pro předběžný přístup chybí několik důležitých funkcí, například:

- Výuka pro nové hráče začínající hru. Hra tedy zůstane v předběžném přístupu, dokud nebude tato funkce pro nové hráče správně implementována. To je důvod, proč jsme ještě nepovolili vytváření nových postav přes mobilní aplikaci, dokud je v předběžném přístupu. Abyste mohli vyzkoušet Renesanční království v předběžném přístupu prostřednictvím mobilního telefonu, musíte mít existující postavu, nebo si ji vytvořit prostřednictvím webové verze hry.

- Správa úrovní postav v mobilní aplikaci. Abyste se dostali na další úroveň, musíte v současné době použít webovou verzi.

Budeme také přepracovávat některé oblasti způsobu herní práce, stejně jako města, která budou živější, také správu postavy a jejího domova, který bude intuitivnější.

Všechny nové funkce mobilní aplikace se také objeví ve webové verzi, většinou současně. Doufáme, že mezitím budete soucitně vítat tuto verzi, která ve svém současném stavu může obsahovat ještě nějaké chyby a funkce v procesu implementace. Pokud nás chcete podpořit, budeme velmi vděční, když aplikaci vyzkoušíte a poskytnete nám zpětnou vazbu.

Které nové funkce budou k dispozici při vydání verze pro předběžný přístup?

- Hraní Renesančních království ve verzi předběžného přístupu vám umožní přístup k většině obsahu webové verze, včetně toho, co bylo nedávno vylepšeno, jako je například nový vzhled postav.
- Testování dobrodružství určeného pro nové hráče, abyste mohli vidět, jak tato nová funkce vypadá.
- Nový systém akčních bodů sloužících k činnostem postav
- Minihry díky kterých můžete získat více zdrojů během některých aktivit

Jak bude herní komunita zapojena do procesu vývoje?

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu, ať už na herních fórech nebo na Discordu. Budeme je brát v úvahu pro budoucí nové funkce, ale také pro věci, které bychom měli vylepšit a které jsou již ve hře.

Décoration RAR

Časová osa

 

Aktualizace 1: Nové „Já“ na začátku prosince


 • Úplné přepracování profilů postav a stránky „Já“.
 • Přidání četných možností přizpůsobení profilu vaší postavy.
 • Zcela nový šatník.
 • Velké změny v systému hříchů.

Aktualizace 2: Nový domov


 • Sloučení „Moje nemovitost“ a „Můj domov“ v novou, plně interaktivní oblast.
 • Vylepšené grafické ponoření.
 • Přístup k zjednodušené a vylepšené správě majetku (pole, byty, atd.).
 • Nový systém trhu s pozemky.
 • Možnost využití vašeho domova jako skutečného bydliště i soukromých obchodů (umožňující vstup návštěvám či ne, pořádání večeří, banketů a jiných akcí).

Aktualizace 3: Nové město


 • Město se stane zábavným a užitečným místem se spoustou možných interakcí.
 • Hlavní grafická vylepšení města (zoom, animace, 3D modely, atd.).
 • Vylepšená navigace pro lepší vcítění se do vašeho města.

Aktualizace 4: Noví hráči


 • Vylepšení prvních hodin hraní, abyste přívětivě vítaly nové hráče.
 • Připravení dobrodružství pro nové hráče.
 • Začátky komunikace s cílem pozvat nové hráče k objevování hry.

Následující aktualizace nejsou očíslovány, protože budou vyvíjeny souběžně s hlavními aktualizacemi.

Budoucí aktualizace:


 • Letopisy Renesančních království, historie 15 let vašeho vesmíru prostřednictvím vyhrazené stránky, která bude obsahovat chronologie, biografie, shrnutí a novinky odvozené od nejpamátnějších úspěchů hráčů Renesančních království.
 • Dobrodružství: více než 70 napínavých originálních dobrodružství s více než 800 stránkami dialogů, s prvky pro sólo a multiplayer.
 • Postavy s pocity. (doufáme, že budeme animovat obličeje, pokud to bude technicky možné. Stále jsme ve fázi testování v grafické laboratoři.)

Přibližné datum vydání každé aktualizace bude oznámeno po vydání té předchozí. Mít přesný harmonogram dopředu tak, jak jsme to dělali dříve, nefunguje, vyvíjí na náš tým velký tlak a je častým důvodem zklamání, když nemůžeme aktualizace vydávat v naplánovaná data. Zjistíme, jestli to teď bude pro vás i pro nás příjemnější!

Décoration RAR

Vesmír

V této rozestavěné sekci budete moci objevovat minulost světa Renesančních království tak, jak byla vytvořena činnostmi hráčů, a také články zpravodajské služby (v současnosti nazývané KAP).