Discover the immersive MMORPG Renaissance Kingdoms, now available in early access on your smartphone!

homme RAR

Prezentace

Renesanční království je vzrušující MMORPG hra, v současné době v předběžném přístupu, zasazená do renesančního světa, kde se hráči mohou svobodně stát kýmkoli a zažít cokoli, v zábavné a alternativní verzi Evropy 15. století.

Úplná svoboda volby

Můžete si přizpůsobit svou postavu i svůj dům, připojit se k mocným rodinám a vybrat si svůj vlastní osud v neomezeném světě: od pouhého mlynářem v malém městečku, přes námořníka na obchodní lodi, až po volené zemské radní nebo dokonce krále. Vše je možné. Prosperující svět a jeho reálný ekonomický systém se zcela spoléhají na jednání hráčů. Minihry vám umožňují získávat zdroje pro vás a/nebo vaši herní komunitu, zatímco úchvatný příběhový systém založený na výběru, nazývaný dobrodružství, nabízí hráčům zážitky nabité akcí s morálními volbami.

Décoration RAR

Nekonečno osudů v jednom životě

V Renesančních královstvích se můžete stát pekařem, který bude péci chléb pro další měšťany, banditou okrádajícího poutníky, vojákem v armádě, starostou řídícího město, armádním velitelem velícího armádě, knězem nebo biskupem šířícího víru, být zemským radním nebo dokonce králem... Možnosti jsou nekonečné a nic vám nezabrání, abyste měli v jednom životě několik osudů!


Vytvořte jedinečnou postavu a domov!

Můžete si také zcela přizpůsobit svou postavu od úpravy podrobností o fyzickém vzhledu až po oblečení, které bude mít na sobě, aby odpovídalo sociálnímu postavení vaší postavy. Můžete si také vybavit svůj dům a to jak zvenčí, tak uvnitř!

Vesmír s ekonomickým systémem, kde na každém hráči záleží

V Renesančních královstvích je každá postava hráčem, který má silný dopad na herní svět a spoluhráče. Například, chcete-li posílit armádu, musíte přesvědčit ostatní hráče, aby si získali zbraně a připojili se k vám, když jim zaplatíte nebo je k tomu přesvědčíte. Abyste byli zvoleni do vedení země, musíte přesvědčit voliče, aby vás zvolili. Stejně tak ekonomický systém hry podporuje spolupráci mezi hráči, protože všechno od bochníku chleba až po válečné lodě je vyráběno pouze hráči.

Čiňte správná rozhodnutí

Součástí Renesančních království je také originální mechanika dobrodružství, ve kterém postava, sama nebo spolu s jinými hráči, bude zažívat vzrušující zážitky s morálními volbami, které budou vytvářet její charakter. Uděláte správné rozhodnutí?

femme RAR
Décoration RAR
RAR
sortie anticipée

Předběžný přístup

Co je předběžný přístup?

Předběžný přístup je nově vznikající způsob vývoje her. Hráči mají přístup ke hře, zatímco její vývoj stále probíhá, což jim umožňuje zapojit se do vývoje hry a vyměňovat si s vývojářským týmem návrhy na zlepšení a hlášení chyb. Pro svět Renesančních království, který existuje více než 15 let ve své webové verzi, vypadá možnost předběžného přístupu jako správná volba pro zapojení vášnivé komunity hráčů do vývoje mobilní verze.

Jak dlouho předběžný přístup potrvá?

Je obtížné přesně určit, kdy bude hra přesně k dispozici ve verzi 1.0, protože existuje mnoho funkcí, které chceme implementovat, aby je herní komunita mohla objevit a otestovat před ještě před zvážením oficiálního vydání Renesančních království. Předběžný přístup by měl trvat alespoň několik měsíců.

Jaký je aktuální stav verze pro předběžný přístup?

The version in early access is missing a few important features, such as:

- The tutorial for new players starting the game. The game will stay in early access as long as this feature for beginners is not correctly implemented. This is why we have disabled the creation of new characters in the mobile app as long as it is in early access. In order to be able to test Renaissance Kingdoms via mobile in early access, you must have an existing character or create him/her via the web-based version of the game.

- The management of the level changes in the mobile app. Currently, you have to use the web-based version to be able to get to the next level.

We are also going to revamp the way some areas of the game work, such as the village which is going to be more lively, as well as the management of the character and his/her home which will be more intuitive.

All the new features of the mobile version will also appear in the web-based version, most of the time simultaneously. In the meantime, we hope you will welcome sympathetically this version which in its current state may contain bugs and features in the process of being implemented. If you feel like supporting us, we'd be very grateful if you could leave a positive review of the app.

Které nové funkce budou k dispozici při vydání verze pro předběžný přístup?

- Playing the version in early access of Renaissance Kingdoms will allow you to access most of the content of the web-based version, including what has been recently revamped such as the new appearance of the characters.
- Testing an adventure intended for new players, so that you can see what this new feature looks like.
- A new action point system to manage the activities of the characters
- Minigames to earn more resources during some activities

Jak bude herní komunita zapojena do procesu vývoje?

We are looking forward to discover your feedback, whether on the game forums or on Discord. We will take them into account for the future new features but also on the things we should improve which are already in the game.

Décoration RAR

Časová osa

 

Aktualizace 1: Nové „Já“ na začátku prosince


 • Úplné přepracování profilů postav a stránky „Já“.
 • Přidání četných možností přizpůsobení profilu vaší postavy.
 • Zcela nový šatník.
 • Velké změny v systému hříchů.

Aktualizace 2: Nový domov


 • Sloučení „Moje nemovitost“ a „Můj domov“ v novou, plně interaktivní oblast.
 • Vylepšené grafické ponoření.
 • Přístup k zjednodušené a vylepšené správě majetku (pole, byty, atd.).
 • Nový systém trhu s pozemky.
 • Možnost využití vašeho domova jako skutečného bydliště i soukromých obchodů (umožňující vstup návštěvám či ne, pořádání večeří, banketů a jiných akcí).

Aktualizace 3: Nové město


 • Město se stane zábavným a užitečným místem se spoustou možných interakcí.
 • Hlavní grafická vylepšení města (zoom, animace, 3D modely, atd.).
 • Vylepšená navigace pro lepší vcítění se do vašeho města.

Aktualizace 4: Noví hráči


 • Vylepšení prvních hodin hraní, abyste přívětivě vítaly nové hráče.
 • Připravení dobrodružství pro nové hráče.
 • Začátky komunikace s cílem pozvat nové hráče k objevování hry.

Následující aktualizace nejsou očíslovány, protože budou vyvíjeny souběžně s hlavními aktualizacemi.

Budoucí aktualizace:


 • The Chronicles of Renaissance Kingdoms, the History of the 15 years of your universe through a dedicated site which will include chronologies, biographies, summaries and news based on the most memorable factes of the history of Renaissance Kingdoms.
 • Adventures: more than 70 thrilling original adventures with more than 800 pages of dialogue, with solo and multiplayer elements.
 • Characters with feelings. (we hope to anmate the faces, if it is technically possible. We are still in the testing phase in the graphic lab.)

Přibližné datum vydání každé aktualizace bude oznámeno po vydání té předchozí. Mít přesný harmonogram dopředu tak, jak jsme to dělali dříve, nefunguje, vyvíjí na náš tým velký tlak a je častým důvodem zklamání, když nemůžeme aktualizace vydávat v naplánovaná data. Zjistíme, jestli to teď bude pro vás i pro nás příjemnější!

Décoration RAR

Vesmír

V této rozestavěné sekci budete moci objevovat minulost světa Renesančních království tak, jak byla vytvořena činnostmi hráčů, a také články zpravodajské služby (v současnosti nazývané KAP).